Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

 

ministrl

SŁUŻBA LITURGICZNA

W PARAFII PODWYŻSZENIA

KRZYŻA ŚWIĘTEGO

W ŁOPUSZNIE

 

OBECNY STAN SŁUŻBY LITURGICZNEJ NASZEJ PARAFII tj. 76 osób (w tym Młodzież dorosła (pracująca), akademicka, maturalna, przez szkołę średnią aż po szkołę podstawową.

 

 

SŁUŻBA LITURGICZNA

 

         ANIMATORZY

  1. ANIMATOR Mateusz Bernat

  2. ANIMATOR Mateusz Kałka

  3. ANIMATOR Michał Kozieł

  4. ANIMATOR Piotrek Latkowski

  5. ANIMATOR Tomek Obierzyński

     

    LEKTORZY

  6. LEKTOR Bartek Ciszek (Kaplica w Grabownicy)

  7. LEKTOR Bartłomiej Miśta

  8. LEKTOR Dawid Ambur

  9. LEKTOR Kacper Sobczyk

  10. LEKTOR Karol Nowacki

  11. LEKTOR Karol Podgórski

  12. LEKTOR Krystian Bernat

  13. LEKTOR Krystian Bugno

  14. LEKTOR Krzysztof Bernat

  15. LEKTOR Łukasz Woś

  16. LEKTOR Maciej Polak

  17. LEKTOR Michał Kowalczyk

  18. LEKTOR Michał Ściegienny

  19. LEKTOR Michał Wosiński

  20. LEKTOR Paweł Poddębniak

  21. LEKTOR Piotr Kowalczyk

  22. LEKTOR Piotr Poddębniak

  23. LEKTOR Piotrek Szymkiewicz

     

    SŁUŻBA OŁTARZA

  24. Adam Bernat

  25. Damian Bugno

  26. Dominik Krzysztofik

  27. Ernest Ściegienny

  28. Gad Szymon

  29. Kamil Świerczyna

  30. Karol Doroszko

  31. Karol Gawęda

  32. Krzysztof Kowalczyk

  33. Marcin Świerczyna

  34. Marcin Zimny

  35. Mateusz Ślęzak

  36.  

    Patryk Nowacki

 

        MINISTRANCI

  1. Artur Dzwonek (Kaplica W Piotrowcu)

  2. Banaskiewicz Dawid (Kaplica W Piotrowcu)

  3. Banaskiewicz Kacper (Kaplica W Piotrowcu)

  4. Banaśkiewicz Wiktor (Kaplica w Piotrowcu)

  5. Ciszek Kacper (Kaplica w Grabownicy)

  6. Ciszek Piotr

  7. Dudek Jakub

  8. Gad Mikołaj

  9. Gutyter Karol

  10. Jaworski Mateusz

  11. Kaczmarczyk Jakub

  12. Kałka Kamil

  13. Klimczak Grzegorz

  14. Klimczyk Jakub

  15. Konrad Karliński

  16. Kowalczyk Dawid

  17. Krystian Stefański

  18. Łata Artur

  19. Marszalik Mateusz

  20. Mędrecki Kacper

  21. Miazga Paweł

  22. Mularczyk Filip

  23. Paczkowski Bartosz

  24. Patryk Lipowski

  25. Paweł Łukasik

  26. Picheta Jakub

  27. Piotr Palacz

  28. Rowiński Jakub

  29. Sornat Kacper

  30. Szymański Wojciech

  31. Szymkiewicz Karol

  32. Szymkiewicz Marcin

  33. Szymon Szymkiewicz

  34. Tarkowski Bartosz

  35. Wosiński Mateusz

  36. Zimny Grzegorz

  37.  

    Krystian Stefański

     

    KANDYDACI NA MINISTRANTÓW

  38. Czupryński Paweł

  39. Czupryński Piotr

  40. Karbownik Wojciech

  41. Łukasik Dawid

  42. Świercz Jakub

  43. Kamil Jaworski

 

 

 

 

24166365

Msze Święte
w niedziele i święta: godz 8:00, 10:00, 12:00, 16:00
w dni powszednie: godz 7:00 i 18:00 (IV - IX), 16:00 (X - III)
Galerie zdjęć
dav dav dav dav dav dav
Licznik odwiedzin
0002
Visit Today : 1
Visit Yesterday : 1
This Month : 2
This Year : 2
Total Visit : 2