OGŁOSZENIE!

Dnia 13 czerwca 2010 r. organizujemy wyjazd na Jasna Górę na XIII ogólnopolską pielgrzymkę Kółek Różańcowych Dzieci.

Rozpoczęcie w Częstochowie o godz. 9.40 na placu jasnogórskim. Przywitanie poszczególnych grup, świadectwa, występy zespołów dziecięcych, m.in. bp Antoni Długosz, Zespół „Promyczki Dobra” i wiele innych atrakcji.

O godz. 12.00 będzie uroczysta Msza św., której będzie przewodniczył biskup Długosz. Zapraszamy nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Zapisy prowadzi s. Maria oraz panie katechetki.

Wyjazd o godz. 7.30 sprzed kościoła. Koszt 18 zł.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

OGŁOSZENIE!

Dnia 19 czerwca 2010 r. organizujemy wyjazd na XII ogólnopolską pielgrzymkę młodzieżową na Jasną Górę. Rozpoczęcie na placu jasnogórskim o godz. 18.00.

Świadectwa młodzieży, występ chórów, zespołów młodzieżowych, orkiestr dętych z całej Polski i nie tylko. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem biskupa Józefa Szamockiego z Torunia.

Całą uroczystość zakończymy Apelem Jasnogórskim. Wszystkich młodych serdecznie zapraszamy. Zapisywać można się u pań katechetek.

Wyjazd o godz. 15.00 sprzed kościoła. Koszt 18 zł.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Radio Maryja