(10 stycznia 2021 r.)

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Zebrana kwota 2500 zł, została przekazana na potrzeby misji. Bóg zapłać!

1. Wczoraj w WSD w Kielcach odbył się zjazd przedstawicieli Grona Przyjaciół Seminarium. Dziękujemy wszystkim członkom i sympatykom za ofiary złożone na potrzeby seminarium w kwocie 1400 zł. Bóg zapłać.

1. Msza Święta z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Członków i Sympatyków Grona Przyjaciół Seminarium i ich rodzin będzie sprawowana w niedzielę 31 stycznia o godz. 16.00.

1. Dziś w Kościele przypada Niedziela Chrztu Pańskiego. Poświęconą wodę, możemy zabierać z kościoła by pokropić nią nasze domy.

1. W środę zapraszamy o godz. 1700 na Nowennę do MB NP. i Mszę św., zaś w piątek na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 1930.

1. Od 03 lutego rozpoczniemy sprawowanie tzw. Mszy św. Kolędowych, z racji wizyty duszpasterskiej. Będą one odprawiane o godz. 1800. Harmonogram tych Mszy został wywieszony w gablocie kościoła i umieszczony na str. internetowej parafii. Jeśli ktoś chciałby, aby kapłan przyszedł osobiście z wizytą duszpasterską do domu, to prosimy by zgłaszać się w zakrystii. Po przyjętych zgłoszeniach ustalimy i podamy terminy wizyty. HARMONOGRAM MSZY ŚWIĘTYCH KOLĘDOWYCH

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z Baryczy. W najbliższą sobotę, o godz. 1000, prosimy o pomoc w sprzątaniu pozostałych mieszkańców z Baryczy.

1. Na stoliku, przy wyjściu od strony zakrystii, dostępna prasa katolicka. Tygodniki Gość niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.

1. Pamiętajmy o dezynfekcji rąk wchodząc do kościoła oraz o obowiązku zasłaniania ust i nosa.

1. W najbliższy wtorek 12 stycznia o godz. 13.30 pogrzeb śp. Bogusławy Guz z ulicy. Strażackiej.

Komunikaty duszpasterskie podpisali

Duszpasterze Parafii Łopuszno