Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

zaprasza na

TRIDUUM KU CZCI ŚW. STANISŁAWA KOSTKI

MULTIKOSTKA,

które będzie 15, 16 i 17 września.

W programie:

Pierwszego dnia w piątek o godz. 13.00 spotkanie w naszym kościele z Dobromirem Makowskim, pedagogiem, raperem, założycielem Fundacji "Młodzi Dla Młodych", współorganizatorem imprezy młodzieżowej "Festiwał Praski", autorem projektu "Rappedagogia", założycielem Centrum Młodzieżowego w Pabianicach.

Na godz. 17.15  w piątek zapraszamy wszystkie dzieci. Wspólnie przyjrzymy się życiu św. Stanisława Kostki i pomodlimy litanią do tego świętego.

O godz. 19.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z uroczystym wniesieniem relikwii i Obrazu św. Stanisława Kostki.

W sobotę  w godzinach: 10.00 – 13.00 gry i zabawy dla dzieci na starej plebani.

W sobotę o 17.00 zapraszamy na Orlik, aby dopingować reprezentacje drużyn KSM-u w turnieju piłki nożnej o puchar Księdza Proboszcza.

W niedzielę uroczysta Msza św. o godzinie 10.00 z pantomimą. Po Mszy św. o 16-tej zapraszamy na starą plebanię na wieczór filmowy.

Do zobaczenia…