p.w. Podwyższenia Krzyża
Świętego w Łopusznie

Jak co roku zapraszamy na Triduum ku czci św. Stanisława Kostki

Wspomnienie św. Stanisława Kostki, które przypada na 18 dzień września, to dobra okazja by zaprosić dzieci i młodzież do zacieśnienia parafialnych więzi.
W związku ze wspomnieniem św. Stanisława zapraszamy

* w sobotę, 14.09, o godz. 14.30 na plac przed Starą Plebanią, gdzie rozpocznie się gra terenowa “Śladami Stanisława Kostki”; po niej uczestnicy wezmą udział w ognisku;

* w niedzielę, 15.09, zapraszamy na Msze św. z ucałowaniem relikwii:
-młodzież na godz. 10.00,
-dzieci z klas 1-6 na godz. 12.00;

*w środę, 18.09, dzieci i młodzież wezmą udział w spotkaniach z cyklu “św. Stanisław Kostka w szkole”.

Boże, Ty wśród wielu cudów Twojej mądrości obdarzyłeś świętego Stanisława Kostkę łaską dojrzałej świętości już w młodzieńczym wieku, † spraw, abyśmy za jego przykładem wykorzystywali czas przez gorliwą pracę * i z zapałem dążyli do wiekuistego pokoju. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków.