W czwartek obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy Świętej o godz. 10:00 wyruszyliśmy z Jezusem Eucharystycznym uroczystą procesją po ulicach naszej parafii. Boże Ciało stwarza wspaniałą okazję do rozważania tajemnicy Eucharystii, jest okazją do zamanifestowania naszej wiary wobec Najświętszego Sakramentu.

Dziękujemy wszystkim parafianom za wspólną modlitwę oraz piękne przeżycie tej Uroczystości. W sposób szczególny wyrazy wdzięczności kierujemy pod adresem: ministrantów, chóru parafialnego, strażaków oraz łopuszańskiej orkiestry, pań i panów niosącym feretrony i sztandary, dzieciom sypiącym kwiaty oraz osobom, które włączyły się w przygotowanie czterech ołtarzy.

Foto: Magdalena Łosiewicz