Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

W dniach 23-30 lipca 2023 będzie obchodzony 24. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną “Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy” na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel.

Liturgia dnia


Warto zobaczyć






Odwiedziny
226070
Visit Today : 501
Visit Yesterday : 240
This Month : 6800
This Year : 75161
Total Visit : 226070