Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

W dniach 23-30 lipca 2023 będzie obchodzony 24. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną “Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy” na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel.

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
272252
Visit Today : 90
Visit Yesterday : 232
This Month : 6514
This Year : 16590
Total Visit : 272252