Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Podwyższenia Krzyża
Świętego w Łopusznie

Ostatnie pożegnanie ks. Józefa Wojdy SChr

We wtorek (09 lutego), w naszej parafii odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. ks. Józefa Wojdy SChr (Chrystusowca). W uroczystości uczestniczyli kapłani ze Zgromadzenia Księży Chrystusowców, na czele z ks. Zbigniewem Kutnikiem – Przełożonym Domu ks. Emerytów Chrystusowców w Puszczykowie i ks. Edmundem Wojdą – bratem zmarłego, kapłani naszej diecezji oraz najbliższa rodzina i znajomi zmarłego.

Mszy św. przewodniczył ks. Zbigniew Kutnik, a homilię wygłosił nasz rodak – ks. Marek Jarząbek SChr, obecny proboszcz we Władysławowie, współbrat zmarłego ks. Józefa.

Ciało śp. ks. Józefa Wojdy spoczęło na naszym parafialnym cmentarzu, w rodzinnym grobowcu (przy głównej alei, nieopodal kaplicy).

[modula id=”5249″]