Druga połowa 2020 roku, była czasem, w którym dokonano kilku prac remontowych w kościele, oraz na plebanii parafialnej.

Główną z tych praca, była wymiana Tabernakulum – czyli miejsca, w którym przechowywany jest w kościele Najświętszy Sakrament. Stare Tabernakulum, było już mocno zniszczone, stąd konieczna była jego natychmiastowa wymiana. Odsłoniono także część głównego ołtarza, dotychczas przez ostatnie lata zasłoniętą obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ołtarz także został, odnowiony, a obraz został umieszczony w nowym miejscu – przy bocznym ołtarzu Św. Anny.

Drugą ważną inwestycją, był całkowity remont i wyposażenie kancelarii parafialnej, do której przychodzą wierni, by spotkać się z duszpasterzami, bądź załatwić sprawy kancelaryjne. Gruntowny remont, pozwolił na stworzenie godnych warunków, do przyjmowania parafian. Oprócz tego, wygospodarowano i odmalowano poczekalnie dla interesantów, a także wykonano szereg innych, koniecznych prac wokół kościoła, na plebanii i terenie parafialnym, o których ks. Proboszcz szczegółowo poinformował parafian w sprawozdaniu podsumowującym 2020 rok.

Wszystkie te prace i inwestycje, były możliwe dzięki ofiarom parafian, za które z serca składamy Bóg zapłać.