Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Od listopada starsi ministranci naszej parafii brali udział w rozgrywkach w ramach Ministranckiej Ligi Piłkarskiej o Puchar J.E. Ks. Bpa Jana Piotrowskiego. W rozgrywkach prowadzonych w ramach halowej ligi seniorów rywalizowało pięć ministranckich drużyn (z parafii: Działoszyce, Stojewsko, Morawica, Jędrzejów oraz Łopuszno). Drużyna z Łopuszna wszystkie mecze zakończyła zwycięsko kończąc rozgrywki z 12 pkt. na koncie oraz pierwszym miejscem w w/w lidze.

Serdecznie gratulujemy naszej drużynie oraz życzymy dalszych sukcesów, ponieważ to oni będą reprezentować Diecezję Kielecką podczas XVII Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej o Puchar „KnC” w dniach 27-28 czerwca w Kołobrzegu.

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
291159
Visit Today : 357
Visit Yesterday : 300
This Month : 5247
This Year : 35497
Total Visit : 291159