Bardzo dziękujemy naszym parafianom za wspólne pielgrzymowanie na Święty Krzyż, Eucharysie, modlitwę, dobre humory pomimo deszczowej pogody a przede wszystkim za bycie ze sobą i uśmiech.

Boże Wszechmogący!, który musiałeś cierpieć na krzyżu świętą śmierć za odpuszczenie grzechów, pragnę, abyś był ze mną, Święty Krzyżu Jezusa Chrystusa, zmiłuj się nad nami wszystkimi Święty Krzyżu Jezusa Chrystusa, zmiłuj się na mnie i proszę bądź tym, który daje mi nadzieję.

Święty Krzyżu mojego Jezusa Chrystusa, usuń białą broń z mojego spaceru, Święty Krzyżu Jezusa Chrystusa chcę, abyś wylał na mnie całe swoje dobro, Święty Krzyżu Jezusa Chrystusa usuń całe zło z mojej drogi i mojego życia i pozwól mi dalej iść na drodze zbawienia.