Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

W sobotę 21 maja podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 11:00 przeżywaliśmy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Tego dnia 55 dzieci z naszej parafii przyjęło po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego. Nad przygotowaniem tej ważnej uroczystości czuwały panie katechetki: Jolanta Szczerek, Joanna Miśta, Dorota Surma oraz ks. Krzysztof. Czwartkowa pierwsza spowiedź pozwoliła dzieciom na to, aby z czystym sercem mogły przyjąć najważniejszego gościa jakim jest Pan Jezus. W tej pięknej chwili dzieciom towarzyszyli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie oraz krewni.

Foto: Szymon Szymkiewicz

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
273357
Visit Today : 43
Visit Yesterday : 189
This Month : 7619
This Year : 17695
Total Visit : 273357