Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Zbliżają się wakacje. Podobnie jak w ubiegłych latach organizowany jest letni wypoczynek dla służby liturgicznej naszej diecezji (ministranci, lektorzy i schole). W tym roku zapraszamy do udziału w wakacyjnym wypoczynku nad morzem do Stegny.

Miejsce: Ośrodek Wczasowy "Syrenka 2", Stegna, ul. Brzozowa 6. Ośrodek jest położony w odległości 1000 m od morza, droga prowadzi przez teren nadmorskiego parku. Ośrodek posiada: basen na wolnym powietrzu, dwa kolonijne boiska, plac zabaw, kort do tenisa (twardy), trampolina, bilard (świetlica), sala namiotowa : ping pong, piłkarzyki, wiata grillowa, sala lustrzana do ćwiczeń.

Wyjazd: 2 lipca 2018r.  godz. 20.00 (parking przy stadionie Korona Kielce, ul. Ściegiennego 8) do 12 lipca 2018r. (powrót do Kielc w godzinach porannych).

Koszt wypoczynku wynosi 950 zł od uczestnika i obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie (3 posiłki), zwiedzanie okolicznych miejscowości, wycieczka do Trójmiasta, rejs statkiem, ubezpieczenie oraz przejazd autokarami do Stegny i z powrotem. Turnusy prowadzi wyspecjalizowana kadra opiekunów oraz ratownik wodny.

Karty kwalifikacyjne uczestników wypoczynku będą do pobrania na stronie www.ministranci.diecezja.kielce.pl lub w Kurii. Przy pobraniu karty należy wpłacić zaliczkę 300 złotych na konto podane na stronie ministranckiej z dopiskiem: Morze 2018, imię i nazwisko osoby jadącej. Ostateczny termin składania wypełnionych kart mija 1 czerwca 2018 roku!!! Karty należy dostarczyć do Kurii Diecezjalnej w Kielcach. Ilość miejsc jest ograniczona.

Informacje na stronie: www.ministranci.diecezja.kielce.pl

Kontakt: ks. Mariusz Kałka mail: mariusz.kalka@gmail.com, tel.: 793770020

W naszej parafii Łopuszno zgłoszenia kierujemy do Księdza Prefekta Adama Nowaka

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
291157
Visit Today : 355
Visit Yesterday : 300
This Month : 5245
This Year : 35495
Total Visit : 291157