Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Podwyższenia Krzyża
Świętego w Łopusznie

WAKACJE SŁUŻBY LITURGICZNEJ – Ministranci i Schole – DIECEZJI KIELECKIEJ 2017 R. ? ZAPRASZAMY !!!

Szczęść Boże !!!

Zbliżają się wakacje. Podobnie jak w ubiegłych latach organizowany jest letni wypoczynek dla służby liturgicznej naszej diecezji (ministranci, lektorzy i schole). W tym roku zapraszamy do udziału w wakacyjnym wypoczynku nad morzem do Wisełki koło Międzyzdrojów.

Miejsce: Ośrodek Rehabilitacyjno – Wczasowym Bielik w Wisełce. Ośrodek jest położony w odległości 1500 m od morza, droga prowadzi przez teren Wolińskiego parku narodowego z tematycznymi tablicami poglądowymi, trasami turystycznymi, z obiektu jest bezpośrednie zejście nad czyste i malownicze jezioro Wisełka. Ośrodek posiada: kompleks boisk sportowych, korty tenisowe; boiska do piłki nożnej, siatkówki, stanowiska do koszykówki, ścianę wspinaczkową, 2 baseny odkryte, plac zabaw, stoły do ping ponga, rozległy teren do zabaw w podchody i gry terenowe.

Strona internetowa tego ośrodka: www.bielik-wiselka.pl

Wyjazd: 30 czerwca 2017 r.  godz. 20.00 (parking przy stadionie Korona Kielce, ul. Ściegiennego 8) do 10 lipca 2017 r. (powrót do Kielc w godzinach porannych).

Koszt wypoczynku wynosi 895 zł od uczestnika i obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie (3 posiłki), zwiedzanie okolicznych miejscowości (Międzyzdroje, Świnoujście, Trzęsacz, Kamień Pomorski), rejs statkiem, ubezpieczenie oraz przejazd autokarami do Wisełki i z powrotem. Turnusy prowadzi wyspecjalizowana kadra opiekunów oraz ratownik wodny.

Karty kwalifikacyjne uczestników wypoczynku można pobrać Kliknij na mnie  lub w Kurii. Przy pobraniu karty należy wpłacić zaliczkę 200 złotych na konto podane na stronie ministranckiej z dopiskiem „Morze 2017 oraz Imię i Nazwisko”. Ostateczny termin składania wypełnionych kart mija 15 czerwca 2017 roku!!! Karty należy dostarczyć do Kurii Diecezjalnej w Kielcach. Ilość miejsc jest ograniczona.

Prosimy księży proboszczów, księży opiekunów służby liturgicznej, katechetów o zainteresowanie służby liturgicznej tą propozycją. Jeśli to możliwe prosimy poinformować rodziców w ogłoszeniach parafialnych. Szczegółowe informacje można uzyskać u Diecezjalnego Moderatora Duszpasterstwa Służby Liturgicznej.