Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI!!!

15 grudnia 2013 roku obchodzilismy w naszej parafii imieniny ksiedza Dariusza.Eucharystia o godzinie 10 koncelebrował ksiądz Marek w intencji księdza Dariusza przewodniczącego liturgii. Wdzięczność wszystkich parafian wyrazili przedstawiciele poszczególnych wspólnot.

 

''Aby wejść do Królestwa Niebieskiego , trzeba stać się jak dziecko''

Drogi Księże Darku !

W dniu Twoich imienin pragniemy życzyć Ci tego,czego mogą nauczyć nas dzieci.Cieszyć się bez powodu, ufać i kochać bezinteresownie i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie. Życzymy, abyś zawsze pozostał wierny swoim ideałom, szedł z wyciągniętą ręką do potrzebujących, a każdy dzień prowadził Cię do świętości.A na zawołanie " Przez cnotę , naukę i pracę służyć Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie " zawsze odpowiadał "GOTÓW" !

                                                                                             Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

             

Msze Święte
w niedziele i święta: godz 8:00, 10:00, 12:00, 16:00
w dni powszednie: godz 7:00 i 18:00 (IV - IX), 16:00 (X - III)
Galerie zdjęć
dav dav dav dav dav dav
2955
Visit Today : 29
Visit Yesterday : 189
This Month : 2955
This Year : 2955
Total Visit : 2955