NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI!!!

15 grudnia 2013 roku obchodzilismy w naszej parafii imieniny ksiedza Dariusza.Eucharystia o godzinie 10 koncelebrował ksiądz Marek w intencji księdza Dariusza przewodniczącego liturgii. Wdzięczność wszystkich parafian wyrazili przedstawiciele poszczególnych wspólnot.

''Aby wejść do Królestwa Niebieskiego , trzeba stać się jak dziecko''

Drogi Księże Darku !

W dniu Twoich imienin pragniemy życzyć Ci tego,czego mogą nauczyć nas dzieci.Cieszyć się bez powodu, ufać i kochać bezinteresownie i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie. Życzymy, abyś zawsze pozostał wierny swoim ideałom, szedł z wyciągniętą ręką do potrzebujących, a każdy dzień prowadził Cię do świętości.A na zawołanie " Przez cnotę , naukę i pracę służyć Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie " zawsze odpowiadał "GOTÓW" !

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży