KS. Mirosław Jadłosz

Przez 10 lat pełnił posługę w Ziemi Świętej, dzisiaj jest egzorcystą i diecezjalnym moderatorem ds Nowej Ewangelizacji. Człowiek pełen pasji dla kościoła, dla Nowej Ewangelizacji. Kapłan, który bardzo dobrze  rozumie potrzebę wyjścia kościoła na zewnątrz, na ulicę –  tam gdzie czekają Ci, którzy być może nigdy nie usłyszeli, że Bóg ich kocha, że ma wspaniały pełen miłości plan dla ich życia. Słowa księdza Mirka: „Szedłem ostatnio w sutannie przez Sosnowiec. Ktoś krzyknął na mój widok „Matrix – reaktywacja!” I właśnie o to chodzi – o reaktywację nas, katolików – osób indywidualnych, parafii, wspólnot, grup i stowarzyszeń. Dla ewangelizacji, czyli przypominania wszystkim ludziom o Chrystusie”.

Ksiądz Mirosław Jadłosz to człowiek niewątpliwie pełen miłości dla Ewangelii, inicjator wielu działań ewangelizacyjnych na terenie diecezji. Słowa z psalmu 69, 10: ” gorliwość o dom Twój mnie pożera” doskonale pasują do jego posługi. Człowiek pełen skromności a jednocześnie pięknej Bożej siły. Kapłan niewątpliwie wyjątkowy.
Żródło http://metanoia.priv.pl/2015/10/bozy-buntownik/

.