Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Podwyższenia Krzyża
Świętego w Łopusznie

Jubileusz Orkiestry Dętej

W drugą Niedzielę Narodzenia Pańskiego w naszym kościele parafialnym zgromadziła się Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Łopusznie, aby świętować 40 lecie istnienia oraz z okazji jubileuszu 20-lecia pracy Pana Michała Leśnika, kapelmistrza orkiestry. Po uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w ich intencji, orkiestra zagrała godzinny koncert kolęd i pastorałek. Licznie zgromadzeni wierni oraz przedstawiciele władz wyrazili wdzięczność za tę inicjatywę oraz nadzieję, iż stanie się to naszą lokalną tradycją.

Panu kapelmistrzowi jak i całej Orkiestrze dziękujemy za to, że nie tylko w ten wieczór muzyka przez was wykonywana pomogła nam zbliżyć się do Tajemnicy Świąt Narodzenia Pańskiego, ale również podczas innych ważnych uroczystości w życiu naszej parafii i regionu oraz składamy życzenia wielu Bożych łask i wszelkiej pomyślności.