Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

W drugą Niedzielę Narodzenia Pańskiego w naszym kościele parafialnym zgromadziła się Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Łopusznie, aby świętować 40 lecie istnienia oraz z okazji jubileuszu 20-lecia pracy Pana Michała Leśnika, kapelmistrza orkiestry. Po uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w ich intencji, orkiestra zagrała godzinny koncert kolęd i pastorałek. Licznie zgromadzeni wierni oraz przedstawiciele władz wyrazili wdzięczność za tę inicjatywę oraz nadzieję, iż stanie się to naszą lokalną tradycją.

Panu kapelmistrzowi jak i całej Orkiestrze dziękujemy za to, że nie tylko w ten wieczór muzyka przez was wykonywana pomogła nam zbliżyć się do Tajemnicy Świąt Narodzenia Pańskiego, ale również podczas innych ważnych uroczystości w życiu naszej parafii i regionu oraz składamy życzenia wielu Bożych łask i wszelkiej pomyślności.

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
164738
Visit Today : 76
Visit Yesterday : 193
This Month : 2006
This Year : 13829
Total Visit : 164738