Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Podwyższenia Krzyża
Świętego w Łopusznie

Przedświąteczne wsparcie dla ubogich

W czasie Adwentu wolontariat św. Franciszka zorganizował zbiórkę żywności i środków czystości, które stanowiły pomoc dla ubogich z terenu naszej parafii. Młodzież ustawiła specjalne koszyki w sklepach a także przeprowadziła kwestę z której zostały zakupione inne potrzebne rzeczy. Dzięki ogromnej ofiarności parafian, ludzi dobrej woli oraz zaangażowaniu naszej młodzieży udało się w tym roku przygotować 11 świątecznych paczek, które w ostatnim tygodniu Adwentu zostały dostarczone do potrzebujących osób. Wszystkim, którzy włączyli się w tę przedświąteczną pomoc składamy serdeczne podziękowania. Dobro dzielone z drugim człowiekiem wraca z podwójną siłą.