Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

W czasie Adwentu wolontariat św. Franciszka zorganizował zbiórkę żywności i środków czystości, które stanowiły pomoc dla ubogich z terenu naszej parafii. Młodzież ustawiła specjalne koszyki w sklepach a także przeprowadziła kwestę z której zostały zakupione inne potrzebne rzeczy. Dzięki ogromnej ofiarności parafian, ludzi dobrej woli oraz zaangażowaniu naszej młodzieży udało się w tym roku przygotować 11 świątecznych paczek, które w ostatnim tygodniu Adwentu zostały dostarczone do potrzebujących osób. Wszystkim, którzy włączyli się w tę przedświąteczną pomoc składamy serdeczne podziękowania. Dobro dzielone z drugim człowiekiem wraca z podwójną siłą.

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
273363
Visit Today : 49
Visit Yesterday : 189
This Month : 7625
This Year : 17701
Total Visit : 273363