Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Tradycją naszej Parafii stało się, że wieczór poprzedzający Uroczystość Wszystkich Świętych gromadzimy się w kościele na wspólnej modlitwie przy relikwiach świętych i błogosławionych. Podczas tego nabożeństwa w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu modliliśmy się w intencji naszej świętości, abyśmy to my mogli również kiedyś radować się niebem. Następnie procesyjnie udaliśmy się na cmentarz, aby pomodlić się za naszych bliskich zmarłych. Z serca dziękujemy młodzieży, KSM – owi parafialnemu, zespołowi Soli Deo, OSP Łopuszno oraz liturgicznej służbie ołtarza za pomoc i zaangażowanie jakie włożyli, abyśmy tego roku mogli ponownie przeżyć „Noc Świętych”.

Foto: Michał Łata

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
128550
Visit Today : 139
Visit Yesterday : 366
This Month : 6833
This Year : 52966
Total Visit : 128550