Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Zbliżająca się Uroczystość Wszystkich Świętych łączy się z nawiedzeniem przez nas cmentarzy, na których spoczywają nasi przodkowie. Na naszym łopuszańskim cmentarzu znajduje się również wiele starych, opuszczonych i zapomnianych grobowców, o które nikt już nie dba. Młodzież z parafialnego wolontariatu św. Franciszka jak również z wolontariatu działającego przy Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie tradycyjnie udała się na cmentarz, aby uporządkować opuszczone i niejednokrotnie zarośnięte groby. Bardzo serdecznie dziękujemy im za zaangażowanie, włożoną pracę oraz troskę o groby zmarłych.

Foto: Natalia Paszowska i Oliwia Smolarczyk

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
143979
Visit Today : 24
Visit Yesterday : 212
This Month : 1907
This Year : 68395
Total Visit : 143979