Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Zbliżająca się Uroczystość Wszystkich Świętych łączy się z nawiedzeniem przez nas cmentarzy, na których spoczywają nasi przodkowie. Na naszym łopuszańskim cmentarzu znajduje się również wiele starych, opuszczonych i zapomnianych grobowców, o które nikt już nie dba. Młodzież z parafialnego wolontariatu św. Franciszka jak również z wolontariatu działającego przy Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie tradycyjnie udała się na cmentarz, aby uporządkować opuszczone i niejednokrotnie zarośnięte groby. Bardzo serdecznie dziękujemy im za zaangażowanie, włożoną pracę oraz troskę o groby zmarłych.

Foto: Natalia Paszowska i Oliwia Smolarczyk

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
291165
Visit Today : 363
Visit Yesterday : 300
This Month : 5253
This Year : 35503
Total Visit : 291165