Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

04 września licznie uczestniczyliśmy we Mszy Świętej sprawowanej o godz. 8.00 w intencji Uczniów, Dyrekcji, nauczycieli, pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i Powiatowego Zespołu Szkół na rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego

Na zakończenie Eucharystii ks. Nikodem Wawrzyniak zaprosił wszystkie dzieci, a zwłaszcza pierwszoklasistów z tornistrami i po stosownej modlitwie nastąpiło ich poświęcenie. Ks. Nikodem życzył wszystkim uczniom dobrych wyników w nauce, wytrwałości, radości, wszystkiego dobrego i udzielił Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się nowy rok szkolny i katechetyczny.

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
273367
Visit Today : 53
Visit Yesterday : 189
This Month : 7629
This Year : 17705
Total Visit : 273367