Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

W sobotnie przedpołudnie, podczas Mszy św. w Sanktuarium św. Józefa w Kielcach, ks. bp Jan Piotrowski poświęcił obraz i przekazał na ręce ks. Proboszcza i delegacji Parafian. Wieczorem w naszej Parafialnej Wspólnocie powitaliśmy Obraz św. Józefa, którego peregrynacja rozpoczęła się w całej diecezji.

Przed godz. 18.00 zgromadzeni wokół świątyni powitaliśmy obraz. Słowa powitania skierował ks. Proboszcz oraz przedstawiciele Parafii. Mszy św. przewodniczył i wygłosił Słowo Boże ks. prał. Andrzej Kaszycki. Całość uroczystości uświetniła Orkiestra, Chór parafialny oraz Liturgiczna Służba Ołtarza. Na zakończenie Eucharystii ks. Prałat udzielił wszystkim zebranym uroczystego błogosławieństwa, zachęcając jednocześnie, by wierni trwali na modlitwie za wstawiennictwem tak Wielkiego Patrona.

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
70332
Visit Today : 123
Visit Yesterday : 157
This Month : 1556
This Year : 70332
Total Visit : 70332