Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

W niedzielę w czacie Mszy św. o godz. 10.00 polecaliśmy w sposób szczególny Przedszkolaków, którzy zakończyli rok formacji katechetycznej. Dzieci bardzo aktywnie włączyły się w liturgię po przez śpiew i odczytanie modlitwy powszechnej. Nad całością przygotowania
Przedszkolaków czuwała s. Barbara Okła – katechetka. Na zakończenie Mszy św. dzieci otrzymały upominki, które mają przypominać im o Panu Jezusie, którego poznawały w czasie katechezy. Składamy serdeczne podziękowania s. Barbarze za trud katechizacji i przygotowania dzieci, natomiast dzieciom życzymy udanych wakacji!

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
273361
Visit Today : 47
Visit Yesterday : 189
This Month : 7623
This Year : 17699
Total Visit : 273361