Rycerstwo Niepokalanej Diecezji Kieleckiej serdecznie zaprasza młodzież w wieku 15 – 17 lat do udziału w koloniach/rekolekcja pn. “Rycerskie lato z Bogiem”, które odbędą się w Zakopanem w dniach 25 lipca – 2 sierpnia.

W programie:

• wspólna modlitwa
  • Msza Święta
  • spotkania formacyjne w grupach
  • zajęcia rekreacyjne
  • wycieczki
  • zajęcia sportowe
  • wyjście na basen
  • zajęcia plastyczne i muzyczne
  • ognisko
  • pogodne wieczory i inne

Cena wyjazdu obejmuje: przejazd nowoczesnym, komfortowym autokarem, bilety wstępów do Tatrzańskiego Parku Narodowego, bilety na termy, zakwaterowanie (4-lub 5-o osobowe pokoje, w każdym pełny węzeł sanitarny) w Domu Wypoczynkowym “U Jędrka i Hani” os. Rybkówka 1a, 34-500 Zakopane, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), zwiedzane Zakopanego i okolic, ubezpieczenie.

Turnus prowadzi wykwalifikowana kadra nadzorowana przez Kuratorium Oświaty oraz pielęgniarkę.

Wyjeżdżając na kolonię, oprócz ubrań na co dzień należy zabrać ze sobą: strój kąpielowy, ciepłą odzież na chłodne i deszczowe dni, pelerynę lub inny strój chroniący przed deszczem, obuwie na zmianę (wygodne, do chodzenia po szlakach turystycznych), strój odpowiedni do kościoła, Służba Liturgiczna – alba lub komża.

Całkowity koszt wyjazdu: 900 zł
Zaliczka 200 zł płatna do dnia 15 czerwca 2019 (sobota) na konto Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej Diecezji Kieleckiej (numer konta podany poniżej). Pozostałą kwotę 700 zł należy wpłacić do 30 czerwca 2019, również na poniższy numer konta. Ilość miejsc jest ograniczona i o przyjęciu na kolonie decyduje kolejność zapisu z wpłatą zaliczki.

Dane Organizatora do wpłat bankowych i rejestracji wypoczynku w Świętokrzyskim Kuratorium Oświaty:
Stowarzyszenie Rycerstwa Niepokalanej MI Diecezji Kieleckiej,
ul. Jana Pawła II 3; 25 – 013 Kielce
Bank Spółdzielczy w Kielcach: 13 84930004 0000 0057 6925 0001

DO POBRANIA:
KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU (.doc)
KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU (.pdf)
Informacje dla Rodziców i Uczestników Kolonii (.doc)
Informacje dla Rodziców i Uczestników Kolonii (.pdf)

UWAGA

• Dokładnie wypełnione i podpisane, we wszystkich wskazanych miejscach, karty uczestnictwa należy złożyć do Organizatorów najpóźniej do dnia 30 czerwca 2019 r.
  • Karty uczestnictwa można doręczyć osobiście do kierownika ks. Sebastiana Seweryna lub też drogą pocztową na adres: ks. Sebastian Seweryn, Plac św. Wojciecha 9, 25-307 Kielce