Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Podwyższenia Krzyża
Świętego w Łopusznie

Spektakl “Prorok Miłosierdzia”

plakat3(1)

Spektakl
"PROROK MIŁOSIERDZIA"

Przedstawienie powstało z inicjatywy Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, z okazji 100 rocznicy urodzin św. Siostry Faustyny. Scenariusz spektaklu został oparty na materiałach dokumentalnych: "Dzienniczku" i "Listach" św. Siostry Faustyny Kowalskiej, wspomnieniach ks. Michała Sopoćki, przełożonych, sióstr i innych świadków jej życia. "Prorok miłosierdzia" to opowieść o Świętej, która została wybrana przez Boga, aby objawić światu Jego miłosierdzie.

 

Spektakl przedstawia w piętnastu obrazach wielkość i aktualność przesłania o miłości miłosiernej Boga do każdego człowieka.

 

logo

TEATR PARAFIALNY W ŁOPUSZNIE

TERMIN: NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
3 Kwietnia 2016

Godzina: 20.00
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY