Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

plakat3(1)

Spektakl
"PROROK MIŁOSIERDZIA"

Przedstawienie powstało z inicjatywy Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, z okazji 100 rocznicy urodzin św. Siostry Faustyny. Scenariusz spektaklu został oparty na materiałach dokumentalnych: "Dzienniczku" i "Listach" św. Siostry Faustyny Kowalskiej, wspomnieniach ks. Michała Sopoćki, przełożonych, sióstr i innych świadków jej życia. "Prorok miłosierdzia" to opowieść o Świętej, która została wybrana przez Boga, aby objawić światu Jego miłosierdzie.

 

Spektakl przedstawia w piętnastu obrazach wielkość i aktualność przesłania o miłości miłosiernej Boga do każdego człowieka.

 

logo

TEATR PARAFIALNY W ŁOPUSZNIE

TERMIN: NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
3 Kwietnia 2016

Godzina: 20.00
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

 

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
273357
Visit Today : 43
Visit Yesterday : 189
This Month : 7619
This Year : 17695
Total Visit : 273357