Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Podwyższenia Krzyża
Świętego w Łopusznie

XI Piknik Parafialny za nami

W niedzielne popołudnie (27 czerwca) po raz XI przeżywaliśmy w naszej Piknik Parafialny. Podobnie jak w latach ubiegłych i tym razem nie zabrakło atrakcji! O godz. 16.00 została odprawiona Msza św. na rozpoczęcie Pikniku. Następnie po Mszy św. wszyscy udali na plac parafialny przy plebanii, gdzie na zgromadzonych czekał poczęstunek: grill, ciasto, zimne napoje, itp. Atrakcje dla dzieci (i nie tylko) zapewnił Zespół Animacyjny AniMa, który bawił wszystkich przez wspólną integrację. Dech w piersiach zapierał występ dzieci ze Szkoły Tańca Baila, które pod czujnym okiem instruktorki – Anety Węgrzyn, dały piękny pokaz tańca!


W tym roku Piknik poprowadził dla nas, jednocześnie dając świadectwo swojej wiary – Kamil Milczarek – członek i wokalista Zespołu 
TGD (Trzecia Godzina Dnia). Dochód jaki został zebrany podczas Pikniku, przeznaczony jest na rehabilitację dla Darii Szlufik – uczennicy PZS w Łopusznie. 
Skoro Piknik Parafialny, to nie mogło zabraknąć czegoś dla ducha… W ostatniej część i Pikniku, o godz. 19.30 rozpoczęło się Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Była to Adoracja, podczas której towarzyszyły nam słowa i dźwięki. W zjednoczonych siłach poprowadzili ją: ks. Krzysztof, ks. Dominik, Zespół Soli Deo, Zespół Solfa, Schola z Grabownicy oraz Kamil Milczarek.
Składamy serdeczne podziękowania WSZYSTKIM, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego wydarzania. Wspólnie i w oparciu o Pana Boga – MOŻEMY WSZYSTKO!

Foto. Michał Łata 
[modula id=”5966″]