Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

W minioną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00 sprawowaliśmy Eucharystię, w której dziękowaliśmy Bogu za ostatni rok szkolny i katechetyczny. Nie był on łatwy, ze względu na panującą pandemię i konieczność nauki zdalnej. Mimo to, tak nauczyciele jak i uczniowie “dawali z siebie wszystko”, aby sprostać wymogom stawianym w przekazywaniu i zdobywaniu wiedzy. W uroczystości wzięli licznie udział: Dyrekcje, nauczyciele, uczniowie i rodzice ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II oraz z Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie. Nauczycielom, pracownikom szkół oraz uczniom, życzymy udanych wakacji!
Foto. Michał Łata 
Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
273361
Visit Today : 47
Visit Yesterday : 189
This Month : 7623
This Year : 17699
Total Visit : 273361