Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

W niedzielę – 13 września, o godz. 12.00, została odprawiona Msza św. dziękczynna za plony ziemi, które rolnicy z terenu Gminy Łopuszno zebrali, by służyły człowiekowi i zwierzętom za pokarm. Mszy św. przewodniczył ks. dr Bartłomiej Pieron – pracownik Sądu Biskupiego w Kielcach. Na Mszy św. obecni byli przedstawiciele władz lokalnych. Niestety ze względu na pandemię i trwającą wówczas kwarantannę, kapłani naszej parafii nie mogli wziąć udziału w tej uroczystości. Sprawowana Eucharystia była wyrazem wdzięczności wobec Pana Boga za tegoroczne zbiory, pogodę i pracę, dzięki której możemy cieszyć się darami jakie daje nam natura.

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
291159
Visit Today : 357
Visit Yesterday : 300
This Month : 5247
This Year : 35497
Total Visit : 291159