p.w. Podwyższenia Krzyża
Świętego w Łopusznie

Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii

Trzeci dzień naszych Świętych Misji Parafialnych był poświęcony pojednaniu. Tego dnia Ojciec Misjonarz podczas głoszonego Słowa Bożego zwracał uwagę na uzdrawiającą moc pojednania. Zachęcał do przebaczenia krzywd i zranień za słowami naszego Pana: i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. Dopełnieniem tego dnia było nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawianej na ulicach Łopuszna po wieczornej Mszy Świętej.

Bardzo serdecznie dziękujemy licznie zgromadzonym parafianom w sposób szczególny: parafianom z poszczególnych miejscowości, które podejmowały krzyż podczas stacji; druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łopusznie; zespołowi Soli Deo oraz niezawodnej Liturgicznej Służbie Ołtarza.