Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Podwyższenia Krzyża
Świętego w Łopusznie

PRZYRZECZENIA KSM-OWICZÓW 30 LISTOPADA!!!

 

CZŁONKOWIE KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA MŁODZIEŻY

 

ZŁOŻYLI PRZYRZECZENIA!!!

 

            W dniu 30 listopada 2013 r. w sobotę 4 członków KSM działającego przy naszej parafii złożyło swoje przyrzeczenia wobec   
|ks. Bp. KAZIMIERZA GURDY podczas Mszy Świętej w
parafii Chęciny.

    IMG_9999

  

NOWI PEŁNOPRAWNI CZŁONKOWIE NASZEGO  KSM-U:

 

IMG_9415  Dominik Krzysztofik – w KSM działa od roku, zaangażowany w sekcje teatralną, odpowiedzialny za stronę akustyczną i nagłośnienie wszelkich inicjatyw podejmowanych przez nasz KSM i nie tylko, członek zespołu muzycznego SOLI DEO. Dominik pełni funkcje Ministranta w naszej Parafii.

 

 

IMG_0011

    Kamil Świerczyna – w KSM od ponad roku, zaangażowany w sekcje teatralną, Kamil aktywnie uczestniczy w życiu parafialnym naszej wspólnoty. Jest również członkiem Służby Liturgicznej naszej Parafii.Pełni funkcję Lektora,sumiennie wywiązując się z powziętych zobowiązań.

 

 

IMG_9987

    Karol Nowacki – w KSM od 2 lat,   zaangażowany  w sekcje teatralną, w naszym oddziale KSM-u pełni funkcję vice-prezesa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Bardzo aktywnie uczestniczy w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Karol pełni funkcję Lektora w szeregach naszej Służby Liturgicznej.

 

 

_MG_9477

  Krystian Bugno – w KSM od ponad roku, zaangażowany w sekcje teatralną-za którą jest odpowiedzialny, w naszym oddziale pełni funkcję skarbnika.  Krystian jest również członkiem Diecezjalnego zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W naszej Parafii również pełni funkcje Lektora.

 

 

          Cieszymy się ich postawą i prosimy Was Drodzy Parafianie o modlitwę w intencji nszego KSM i jego nowych pełnoprawnych członków.

 

SŁUŻYĆ BOGU KOŚCIOŁOWI I OJCZYŹNIE GOTÓW 

[nggallery id=30]