CZŁONKOWIE KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA MŁODZIEŻY

ZŁOŻYLI PRZYRZECZENIA!!!

W dniu 30 listopada 2013 r. w sobotę 4 członków KSM działającego przy naszej parafii złożyło swoje przyrzeczenia wobec
|ks. Bp. KAZIMIERZA GURDY podczas Mszy Świętej w
parafii Chęciny.

IMG_9999

NOWI PEŁNOPRAWNI CZŁONKOWIE NASZEGO  KSM-U:

IMG_9415  Dominik Krzysztofik – w KSM działa od roku, zaangażowany w sekcje teatralną, odpowiedzialny za stronę akustyczną i nagłośnienie wszelkich inicjatyw podejmowanych przez nasz KSM i nie tylko, członek zespołu muzycznego SOLI DEO. Dominik pełni funkcje Ministranta w naszej Parafii.

IMG_0011

Kamil Świerczyna – w KSM od ponad roku, zaangażowany w sekcje teatralną, Kamil aktywnie uczestniczy w życiu parafialnym naszej wspólnoty. Jest również członkiem Służby Liturgicznej naszej Parafii.Pełni funkcję Lektora,sumiennie wywiązując się z powziętych zobowiązań.

IMG_9987

Karol Nowacki – w KSM od 2 lat,   zaangażowany  w sekcje teatralną, w naszym oddziale KSM-u pełni funkcję vice-prezesa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Bardzo aktywnie uczestniczy w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Karol pełni funkcję Lektora w szeregach naszej Służby Liturgicznej.

_MG_9477

Krystian Bugno – w KSM od ponad roku, zaangażowany w sekcje teatralną-za którą jest odpowiedzialny, w naszym oddziale pełni funkcję skarbnika.  Krystian jest również członkiem Diecezjalnego zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W naszej Parafii również pełni funkcje Lektora.

Cieszymy się ich postawą i prosimy Was Drodzy Parafianie o modlitwę w intencji nszego KSM i jego nowych pełnoprawnych członków.

SŁUŻYĆ BOGU KOŚCIOŁOWI I OJCZYŹNIE GOTÓW