Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie

Jednym z zadań Proboszcza jest troska o powierzonych mu wiernych. Aby lepiej poznać mentalność, potrzeby i problemy swoich parafian, ks. Proboszcz spotkał się z Sołtysami wiosek oraz z lokalnymi władzami,  Dyrektorami szkół i przedstawicielami jednostek organizacyjnych w Gminie, które mieszczą się w Parafii Łopuszno. Dzięki braterskiej rozmowie przy stole, spotkanie przebiegało w atmosferze wzajemnej życzliwości oraz wymianie zdań w wielu kwestiach, które dotyczą funkcjonowania parafii. Z cała pewnością spotkanie to posłużyło wzajemnemu pogłębieniu relacji, jakie duszpasterz winien mieć ze swymi parafianami.

Liturgia dnia


Warto zobaczyć


Odwiedziny
273347
Visit Today : 33
Visit Yesterday : 189
This Month : 7609
This Year : 17685
Total Visit : 273347